Bořitov 4.kolo OLM 2013

25.05.2013 17:03

BOŘITOV

25. 5. 2013

Poslední květnovou sobotu se na naší domácí trati uskutečnilo další kolo letošní okresní ligy mládeže. Naši mladí hasiči si z domácí za několik posledních let udělali nedobytnou pevnost, vítězství si z Bořitova za poslední dva roky nikdo neodvezl. A letos tomu nebylo jinak. Mladší žáci opět postavili dvě družstva. A-týmu bohužel nevyšel požární útok. Po problému jsme skončili na 6. místě. I přes vydařenou štafetu jsme skončili na nepopulární bramborové příčce. O překvapení dne se postarali naši nejmladší hasiči. Pokusy na obou disciplínách probíhali klidně, ale kvalitně. V obou disciplínách jsme skončili na druhých místech a to s přehledem stačilo na první příčku. Starší žáci žádné překvapení nedovolili. Nejrychlejší útok dne a druhé místo na štafetě stačilo stejně jako u mladších B na první příčku.

Sestava:

Mladší:

Martin Svoboda, Tomáš Kučera, Marek Odehnal, Pavel Karásek, Simona Páralová, Ivo Doležel, Filip Doležel, František Holík, Alex Hořava, David Svítek, Aneta Nejezchlebová

Starší:

David Kučera, Michal Kučera, Martin Eddie Kučera, Michal Zíma, Jan Fojt ml, Martin Sedláček, Jakub Kotouček, David Pospíšil

Vedoucí: Jan Fojt st., David Páral, Kateřina Pospíšilová, Karel Kolář

Rozhodčí: Lukáš Martínek, Martin Janíček a členové SDH Bořitov