Doubravice Hra PLAMEN+OLM

29.05.2012 07:37

19. 5. 2012

V sobotu 19. 5. 2012 se v daleké Doubravici nad Svitavou konalo letošní jarní okresní kolo hry PLAMEN. Po podzimím kole obě naše družstva vstupovala do jarní části s dobrou pozicí na celkové prvenství. Starší, kterým šlo o možný postup do krajského kola po krásně rozběhlých štafetách bohužel fatálně zkazili požární útok a naděje byly rázem pryč. Celkově skočili na čtvrtém místě. Zato mladší. Těm se povedlo zvítězit ve velkém stylu, protože všechny disciplíny jarního kola vyhráli a díky tomu zvítězili i v okresním kole hry PLAMEN. Bohužel mladší kategorie nemá možnost postoupit do krajského kola. I přesto je to velký úspěch co se našim nejmladším hasičům povedlo. Navíc si připsali dalších dvacet bodů do OLM.

SESTAVA:

Mladší

David POSPÍŠIL, Martin KUČERA, Martin SVOBODA, Simona PÁRALOVÁ, Patrik FOJT, Pavel KARÁSEK, Marek ODEHNAL, Ivo DOLEŽEL, Aneta NEJEZCHLEBOVÁ,

Starší A

Filip PÁRAL, Karel KOLÁŘ, Ladislav KOLÁŘ, Kateřina POSPÍŠILOVÁ, Jakub SKOUPÝ, Matěj KOTOUČEK, Kryštof ODEHNAL, Jakub KOTOUČEK, Jan FOJT

Vedoucí

Jan FOJT, David PÁRAL, Lukáš MARTÍNEK, Radim KŘÍŽ