Šebetov 2.kolo OLM

31.03.2012 14:00

V sobotu, 31. 3. pokračovala dalším dílem v Šebetově Okresní liga mládeže. I druhé kolo uvítalo soutěžící ještě v kulturním domě, díky tomu se soutěžilo jen v ,,zimních“ disciplínách: Vázání uzlů, určování tografických značek a hod hadicí na kuželky. Z našeho sboru se na soutěž vypravila dvě pětičlenné hlídky mladších a tři starších žáků. V kategorii mladší se naše áčko umístilo na krásném druhém místě a zajistilo druhou největší porci bodů do OLM, béčko skončilo na místě sedmém. Zato starší si vedli o něco lépe. Áčko s přehledem zvítězilo, béčko skončilo třetí a céčko, kde cenné zkušenosti sbírali i dva z mladších uzavíralo první desítku. Hned druhé kolo OLM zamíchalo s průběžným pořadím. V mladší kategorii jsme se dotáhli na druhý Senetářov, ve vedení je stále Ostrov. Ve starších jsme se dostali do vedení a přeskočili jsme Senetářov, který se nyní dělí o druhou příčku s Ostrovem. V příštím kole ve Vavřinci se již dočkáme královské disciplíny požárního útoku a dvou štafet.

SESTAVA:

Mladší A

David POSPÍŠIL, Martin SVOBODA, Patrik FOJT, Pavel KARÁSEK, Tomáš KUČERA(B)

Mladší B

Tomáš KUČERA, Marek ODEHNAL, Aneta NEJEZCHLEBOVÁ, Alex HOŘAVA, Ivo DOLEŽEL

Starší A

Karel KOLÁŘ, Jakub SKOUPÝ, Matěj KOTOUČEK, David KUČERA, Kateřina POSPÍŠILOVÁ(B)

Starší B

Filip PÁRAL, Kryštof ODEHNAL, Ladislav KOLÁŘ, Kateřina POSPÍŠILOVÁ, Jakub SKOUPÝ(A)

Starší C

Jakub KOTOUČEK, Martin SEDLÁČEK, Jan FOJT, David POSPÍŠIL, Martin KUČERA

Vedoucí