Vítejte na oficiálních stránkách mladých hasičů Bořitov

MISTŘI ČR v požárním útoku Plzeň 2018

Naši partneři

V roce 2018 se partnerem našeho sboru stala firma EXPROVER, spol. s.r.o. se sídlem U Lihovaru 580 v Černé Hoře. V březnu 2018 byl díky sponzorskému daru firmy EXPROVER zakoupen dopravní automobil Ford Transit, který bude sloužit k dopravě dětí a mládeže na soutěže a pro celoroční činnost. V květnu díky firmě EXPROVER byly zakoupeny dresy pro všechna naše sportovní družstva.

SDH Bořitov zakoupil z dotace Jihomoravského kraje sadu překážek pro požární sport.

. Díky dotačním programům Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy získal náš sbor dotace na činnost mládeže. V roce 2016 z programu VIII částku 34 000 Kč. V roce 2017 z programu Rozvoj MTZ částku 7 827 Kč. V roce 2018 z programu Volnočasové aktivity částku 10 440 Kč z programu Rozvoj MTZ částku 19 066 Kč.