Doubravice 2.kolo OLM 2013

04.05.2013 12:43

DOUBRAVICE

4. 5. 2013

V sobotu 4. května jsme se vypravili na soutěž do nedaleké Doubravice. Místní hasiči připravili kvalitní zázemí v areálu fotbalového hřiště. Soutěžilo se v námi oblíbených disciplínách: požární útok a štafeta 4x60. Mladší žáci přijeli soutěžit se dvěma družstvy. B-tým, který byl složen z těch nejmladších závodníků obsadil na štafetě 5. místo a na útoku 8. místo. Celkově 7. místo.  A-tým přijel do Doubravice v plné síle a také se to projevilo na výsledku. První místo na štafetě i útoku znamenali také celkové prvenství. Starší žáci po velkém odchodu většiny svých členů do kategorie dorostu byli nuceni tým omladit. To se však vůbec neprojevilo na výsledcích. Druhá místa z obou disciplín v celkovém součtu stačila podobně jako u mladších na celkové první místo.

Sestava:

Mladší žáci:

Martin Svoboda, Marek Odehnal, Patrik Fojt, Tomáš Kučera, Simona Páralová, Pavel Karásek, Aneta Nejezchlebová, Ivo Doležel, Alex Hořava, Filip Doležel

Starší žáci:

David Kučera, Jakub Kotouček, Michal Kučera, Martin Sedláček, David Pospíšil, Martin Eddie Kučera

Vedoucí: Jan Fojt st., David Páral, Kateřina Pospíšilová, Karel Kolář

Rozhodčí: Lukáš Martínek, Jakub Skoupý