Mikulášská Doubravice n/S. 26. 12. 2011

07.12.2011 11:59

V sobotu 26.11. jsme vyrazili na naše poslední letošní hasičské závody do Doubravice nad Svitavou. Na tyhle závody jsme se těšili už od Sebranic, protože zároveň s mikulášskou soutěží v uzlové štafetě bylo oficiální vyhlášení výsledů OKRESNÍ LIGY MLÁDEŽE. Starší žáci přijeli se třemi družstvy a jediným cílem!! DOKÁZAT ŽE JSOU MISTŘI!! Družstvo ‘‘A‘‘ skončilo na 6. místě s časem na štafetě 57,97 s., družstvo ‘‘B‘‘ skončilo na 3. místě s časem 43,00s. a družstvo ‘‘C‘‘ na 9. místě s časem  48,91s.  Mladší přijeli v menším zastoupení, ale chtěli dokázat totéž. A také se jim to podařilo, ale bohužel jejich vítězství družstva‘‘A‘‘ výsledky už nezměnilo a jsou vicemistry OLM. Družstvo ‘‘A‘‘ zvítězilo s časem 64,04s a družstvo ‘‘B‘‘ skončilo na 18. místě s časem  144,62s.

SDH Bořitov reprezentovali:

Mladší A: David Pospíšil, Patrik Fojt, Simona Páralová, Pavel Karásek, Martin Kučera

Mladší B: Ondřej Dosedla, Ivo Doležel, Aneta Nejezchlebová, Martin Svoboda, Marek Odehnal

Starší A: Kryštof Odehnal, Matěj Kotouček, David Kučera, Michal Kučera, Martin Sedláček

Starší B: Karel Kolář, Ladislav Kolář, Kateřina Pospíšilová, Filip Páral, Jakub Skoupý

Starší C: Jan Fojt, Jakub Kotouček, David Pospíšil, Jakub Skoupý, Martin Sedláček

Trenéři: Jan Fojt, David Páral, Lukáš Martínek

Rozhodčí: Radim Kříž